רואה חשבון משרת את לקוחותיו בנאמנות, בחירת רואה חשבון זה חשוב לעסק שלכם!

בבקשה תשאירו את הפרטים ונחזור אליכם.

רואה חשבון יכול לעזור בפתיחת תיקים ברשויות המס נעשית על ידי רואה חשבון, אתם לא נדרשים לגשת באופן עצמאי לרשויות המס, רואה חשבון רבים מחוברים למערכות המידע של רשויות המס והתיקים נפתחים באופן היעיל ביותר ותוך בקרה שוטפת שלנו.

הניהול השוטף של העסק נעשה ע״י רואה חשבון בצורה המקצועית ביותר. צוות רואי חשבון מקצועי ואמין נותן הסברים על ניהול נכון של העסק:

רואה חשבון עוזר בתשלומי מע"מ, מקדמות מס הכנסה וביטוח לאומי, שינוי בשיעור מקדמות מס הכנסה וכל עניין מקצועי אחר.

הנהלת חשבונות ללקוח

לפי חוק כל עסק מחויב לתעד את פעילותו הפיננסית באמצעות רישום כל פעולה המתבצעת בעסק. הרישום מתבצע בתוך מערכת ממוחשבת ורואה חשבון אחראי לכך שהרישום יבוצע בצורה נכונה, בחשבונות הנכונים, ובהתאם לכללי חשבונאות מקובלים.

הנהלת חשבונות חייבת להתבצע על ידי מנהל חשבונות מקצועי ומיומן. כחלק מעבודת הנהלת מתבצע רישום של הכנסות והוצאות, התאמות בנקים, התאמות  להוצאות השכר בספרים, התאמת לקוחות וספקים, דיווחים שוטפים לרשויות, הגשת מקדמות מס הכנסה והגשת המע"מ.

חשיבות שכר ומשכורות ללקוח

כחלק משרותי הנהלת החשבונות רואי חשבון מפיקים תלושי שכר לעובדים של לקוחותינו ולבעלי שליטה בחברות. חלק מהדוחות המופקים על ידי רואה חשבון:

  • תלושי שכר המופקים על ידי תוכנת שכר מתקדמת
  • דוח תמחיר מצטבר.
  • טופס 102 הכולל ניכויי ביטוח לאומי ומס הכנסה.
  • טופס 106 המרכז את המשכורות בצורה שנתית לעובד.
  • טופס 126 המרכז את המשכורות בצורה שנתית לחברה
  • טופס 161.

הצהרות הון ללקוח

בהגשת דוח הצהרת הון מחויבים עצמאים, עוסק מורשה, עוסק פטור, בעלי שליטה בחברות ושכירים אשר הכנסתם עולה על הסכום שנקבע בתקנות. רואי חשבון בודקים בצורה יסודית את כל מרכיבי הצהרת ההון. הצהרת ההון נעשית על ידי צוות המומחים להצהרות הון!  ראוה חשבון ילווה אתכם החל משלב הכנת המסמכים הרלוונטיים ועד לשלב הגשת הצהרת ההון. ובמידה וישנו דיון לגבי ההצהרה במס הכנסה, המשרד ייצג את הלקוח מול הרשויות.

דוחות שנתיים

עצמאי מחויב בהגשת דוח שנתי למס הכנסה. אי הגשת הדוח או הגשתו באיחור יגרור אחריו קנסות ויכול להגיע לעיקולים, הזמנה לבימ"ש. רואה חשבון עורך דוחות שנתיים למס הכנסה של חברות, עוסק פטור ועוסק מורשה בסוף כל שנה תוך ניצול אופטימלי של כל הטבות המיסוי המותרות בחוק.

רואי החשבון ילוו אתכם החל משלב הכנת המסמכים הדרושים לצורך הכנת הדוחות ועד הגשת הדוחות לרשויות, בנוסף יקיימו אתכם פגישה/שיחת טלפון ובה תקבלו הסברים מפורטים על תכנוני המס ומיצוי הטבות המס שנעשו בשבילכם לפני ההגשה לרשויות.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *